KURZ NLP BUSINESS

Co na kurzu učíme?

Na tomto kurzu naučíme pomocí metody NLP, jak pracovat s tím nejdůležitějším komponentem každého businessu (korporátu, OSVČ apod.). Komponent se jmenuje - LIDÉ! .

Co je výsledkem kurzu?

Certifikát NLP Business

Popis kurzu:

Pokud vaše výsledky v pracovní rovině závisí na jiných lidech, tak jste tu správně! Chci-li abych byl úspěšnější v tom, co dělám (manažer, podnikatel, zaměstnanec, obchodník atd.) a má je to závislé na lidech - tak potřebuji pochopit, jak se "stroj" jménem LIDÉ chová navenek (tzn. co za aktivity má ideálně dělat), ale hlavně se potřebuji naučit, jak se tento "stroj" chová uvnitř a jak jej co nejvíce zefektivnit v souladu se všemi aspekty jeho samotného a mě samotného popř. firmy nebo pracovního týmu. Je vědecky dokázáno, že korporáty, které umí pracovat s vnitřním světem svých lidí, tak tito lidé jsou poté až o 500% kreativnější a o 700% produktivnější! Na tomto kurzu se budeme učit, jak dostat lidi do svého plného potenciálu ve všech rovinách. Nejprve se však zaměříme, aby každý účastník pochopil, jak funguje on a sám se uměl dostat do většího potenciálu. Tzn. kurz je sebezkušenostní. Poté s etotiž stává o dost větším expertem na práci s ostatními.

Budeme vás učit, co dělat s nejčastějšími příčinami nedosahování cílů. Co dělat s tím, když já nebo můj tým/lidé ztratí fokus na cíl a přestanou jej plnit, tak jak by mohli? Nebo jak může celkově zasekat to, že nastavené cíle nejsou v souladu s lidmi, kteří je realizují (tzn dělají je z povinnosti a ne z nadšení, chuti), nebo když nemají všechny potřebné informace k dosažení cíle? Nebo co dělat, když se vytratí motivace? A co když třeba motivace a informace jsou, ale chybí potřebné vnitřní kvality a zdroje pro realizování cíle? (Např. sebejistota, trpělivost, komunikativnost apod.) Ano, je namotivovanost, ale chybí kompetence k dosažení cíle -> riziko vyhoření. Co s tímto? Anebo když vše vypadá už odpřemýšlené, připravené, akorát chybí přechod do akce a realizace? A co celková vize? Ta je přítomna? Jaký má dopad na výše zmíněné faktory? Anebo co když vize je, ale nejsou potřebné informace a vnitřní kvality? A je to celé tzv.ekologické - nepoškozuje dosažení cílů nějaký subjekt, kterého se cíl týká? A s odpověďmi na tyto otázky vás budeme učit pracovat celý kurz. Neb někde zde vždy leží příčina a návod, jak dostat lidi do mnohonásobně větší efektivity při zachování jejich integrity.

Dovednost odstraňování těchto překážek se naučíte tak, abyste ji mohli využít nejen při seberozvoji, ale i při koučování ostatních. Díky této dovednosti poté můžete vést druhé na jejich cestě v růstu k jejich pravému potenciálu. Po absolvování kurzu můžete provozovat NLP coaching jako certifikovaný coach.
- Na začátku výuky dostanete manuál, který na každém dalším sezení rozšíříte o konkrétní látku.
- Během kurzu můžete využít osobní konzultace s lektorem.

Termín:

1.modul: 17-18.9.2022
2.modul: 15-16.10.2022
3.modul: 19-20.11.2022
4.modul: 10-11.12.2022
5.modul: 14-15.1.2023
6.modul: 11-12.2.2023
7.modul: 11-12.3.2023
8.modul: 15-16.4.2023
9.modul: 13-14.5.2023
10.modul vč. certifikace 10-11.6.2023

Oba dny vždy 9.30 - 17.00

Místo konání:


Školící centrum Kaštanová Brno
Kaštanová 515/125a
620 00 Brno - Tuřany

Doba trvání:
10 modulů -  1 modul = 1 víkendový termín 
Kurz je ukončen praktickou zkouškou a závěrečnou esejí.

Certifikace 
Ano

Počet osob na kurzu
max.15

Cena
6100 Kč / modul 

Kurz mě zajímá! Prosím o informace

Máte zájem o kurz? Kontaktujte nás a vše dopodrobna probereme

left
right
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.