Jedinečnost a autenticita pracovníka

Prací trávíme minimálně třetinu aktivního života. Je proto důležité, abychom ji jen nepřežívali, ale aby nás naplňovala.

Co získáte

Objevíte svou jedinečnost v práci i v ostatních rovinách života. Posílíte své talenty, kvality, silné stránky.

Je kurz pro vás?

Kurz je určen pro řídící pracovníky i řadové zaměstnance.

Přehled Délka trvání: 2 dny
Počet účastníků: 12 - 16 osob ve skupině
Cena: 25 000 Kč + DPH za školící den / počtem účastníků

Popiskurzu

Během kurzu se naučíte, jak zvládat emoce, najít klid v duši a dosáhnout tak synergie. Nahlédnete do svého nitra a zjistíte, jaké jsou vaše opravdové pocity a naučíte se je v rámci svých profesních i životních rolí adekvátně, přesto autenticky projevovat tak, abyste nepoškodili sebe ani své okolí.

V kurzu se seznámíte s principy body psychoterapeutického přístupu Core Energetics. Techniky, které si osvojíte se využívají k posilování sebevědomí, sebejistoty a k práci s osobními hranicemi.

Budete tak schopni lépe zpracovávat své emoce v rámci jednotlivých rolí, abyste je nemuseli potlačovat a mohli být za všech okolností sami sebou.

Techniky si vyzkoušíte v rámci terapeutických cvičení pod vedením zkušeného terapeuta. Po absolvování tohoto kurzu můžete navázat 12měsíčním kurzem NLP coachingu, nebo některým z kurzů zaměřených na psychoterapii.

Jak kurz probíhá

  • 1. den Teoretický výklad na základě skrip, které od nás obdržíte na začátku výuky.
  • 2. den Praktický nácvik technik a postupů. Kurz je ukončen praktickou zkouškou, na jejímž základě dostanete certifikát o jeho absolvování.

Rezervovat kurz

Reference

Mám zájem o kurz
Jedinečnost a autenticita pracovníka

left
right
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.