Nespoutaný leader

Co dělá přirozeného leadera leaderem? Je to jeho vnitřní uspořádání! To, co se děje uvnitř něj má potom rozhodující dopad na to, jak ho vnímá okolí.

Co získáte

Naleznete své ideální vnitřní nastavení, které ve vás bude přirozeně spouštět vaše leaderovské kvality. Posílíte své talenty, kvality, silné stránky.

Je kurz pro Vás?

Kurz je určen pro řídící pracovníky z korporátního světa i pro osoby, které se někdy věnují leadershipu.

Přehled Délka trvání: 9 dnů (2 dny měsíčně)
Počet účastníků: 8 - 12 osob
Cena: 25 000 Kč + DPH za školící den / počtem účastníků

Popiskurzu

Během kurzu lépe pochopíte a naučíte se vše potřebné k tomu, abyste se stali pravým leaderem, kterého lidé podvědomě a automaticky následují. A zvládli vedení lidí za všech okolností.

Zjistíte, co jsou klíčové vlastnosti, kvality, které uvnitř lidí probouzejí leadership. Naučíte se tyto kvality v sobě objevit a spojit se s nimi. V kurzu se seznámíte s principy body psychoterapeutického přístupu Core Energetics.

Techniky, které si osvojíte, se využívají k posilování sebevědomí, sebejistoty, uvolněnosti, odvahy, inspirativnosti, vášně apod. Dozvíte se, jak pracovat se svým vnitřním světem v příjemných i nepříjemných situacích.

Budete mít možnost zapracovat na svých překážkách bránících projevu leadershipu. Všechny techniky si vyzkoušíte v rámci terapeutických cvičení pod vedením zkušeného terapeuta v individuální nebo skupinové tzv. procesovací práci.

Jak kurz probíhá

  • Celkem vás čeká 9 dní výuky v průběhu 4,5 měsíce. S lektory a skupinou se potkáváte vždy jednou za 2 týdny.
  • Nejprve si proberete teorii, která se váže leadershipu, poté následují praktická cvičení ve dvojicích a na závěr dostanete možnost vyprocesovat svoje překážky před skupinou.

Rezervovat kurz

Reference

Mám zájem o kurz
Nespoutaný leader

left
right
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.